Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Лютого 2018

Олександр Кушнір взяв участь у заході Миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування «Операція «Гусь»: Громада – Університет – Студент»

Тема: Події

15 лютого заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір взяв участь в заході, організованому Миколаївським центром розвитку місцевого самоврядування «Операція «Гусь»: Громада – Університет – Студент», де разом з представниками ЦРМС, депутатами обласної ради, представниками ОТГ області і студентством було обговорено питання кадрової політики у громадах та можливості працевлаштування молодих спеціалістів. Про це Олександр Кушнір повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

«Проблема кадрового голоду в ОТГ існує. Попит в громадах на молодих спеціалістів є. Талановита молодь, яка бажає працювати також є. Все, що потрібно зробити – організувати та сприяти взаємодії на рівні – громада-молоді спеціалісти», - зазначив Олександр Кушнір.

Заступник голови ОДА акцентував, що реформа децентралізації, ініційована Президентом Петром Порошенком проводиться, зокрема, і для молоді, для того, щоб дати їй інструменти впливу на місцеву владу, на рішення та процеси, які відбуваються в ОТГ, на створення різноманітних проектів, спрямованих на вирішення соціальних, економічних та інших питань.

«Люди повинні знати і відчувати, що вони впливають на прийняття важливих рішень, люди на місцях краще знають, що їм потрібно і в даному ракурсі я розглядаю студентство і молодь як найважливішу рушійну силу. Саме молодь має бажання та гнучкість до змін. В університеті студенти здобувають теоретичні знання і досвід, який сотні людей випробовували до них. Але саме зараз, працюючи в громадах є шанс здобути нові навички, свій власний досвід, застосовуючи нові ідеї та підходи», - відзначив Олександр Кушнір.

Також заступник голови облдержадміністрації вказав, що децентралізація дає шанс молоді сформуватися професійно в тій чи іншій галузі, адже ніхто не забороняє бути юристом, бути активним громадянином, який впливає на життя громади, бути економістом, бути лікарем і кожному у своєму напрямку лобіювати ту чи іншу галузь у громаді.

«Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко тримає на особливому контролі питання децентралізації та працевлаштування молоді, тому зі свого боку облдержадміністрація надасть всіляку підтримку і громадам, і студентству. Потрібно зважати і на всілякі заохочення для молоді – розвиток системи службового житла, укладання договорів та оплата навчання студентам за умови їх повернення до громади і т.д. Для молоді хочу зазначити, що перші місця роботи – це інвестиція в майбутнє, бо ціниться не посада, а людина. Кадровий потенціал не вирішиться за один день. Але працюючи спільно, ми маємо змогу з проблем зробити можливості, пам’ятаймо, що люди – найвища цінність кожної громади. Працюємо разом на їх благо!», -резюмував Олександр Кушнір.

У ході засідання також були детально обговорені питання служби в органах місцевого самоврядування в об’єднаних територіальних громадах, проблеми та перспективи працевлаштування молоді в громаді, потреби створення в ОТГ відділів освіти та можливість створення молодіжних центрів в громадах, презентовано кадрову політику громад та запити ОТГ на молодих спеціалістів. Всі новини  →