Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Лютого 2018

Олександр Кушнір взяв участь у заході Миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування «Операція «Гусь»: Громада – Університет – Студент»

Тема: Події

15 лютого заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір взяв участь в заході, організованому Миколаївським центром розвитку місцевого самоврядування «Операція «Гусь»: Громада – Університет – Студент», де разом з представниками ЦРМС, депутатами обласної ради, представниками ОТГ області і студентством було обговорено питання кадрової політики у громадах та можливості працевлаштування молодих спеціалістів. Про це Олександр Кушнір повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

«Проблема кадрового голоду в ОТГ існує. Попит в громадах на молодих спеціалістів є. Талановита молодь, яка бажає працювати також є. Все, що потрібно зробити – організувати та сприяти взаємодії на рівні – громада-молоді спеціалісти», - зазначив Олександр Кушнір.

Заступник голови ОДА акцентував, що реформа децентралізації, ініційована Президентом Петром Порошенком проводиться, зокрема, і для молоді, для того, щоб дати їй інструменти впливу на місцеву владу, на рішення та процеси, які відбуваються в ОТГ, на створення різноманітних проектів, спрямованих на вирішення соціальних, економічних та інших питань.

«Люди повинні знати і відчувати, що вони впливають на прийняття важливих рішень, люди на місцях краще знають, що їм потрібно і в даному ракурсі я розглядаю студентство і молодь як найважливішу рушійну силу. Саме молодь має бажання та гнучкість до змін. В університеті студенти здобувають теоретичні знання і досвід, який сотні людей випробовували до них. Але саме зараз, працюючи в громадах є шанс здобути нові навички, свій власний досвід, застосовуючи нові ідеї та підходи», - відзначив Олександр Кушнір.

Також заступник голови облдержадміністрації вказав, що децентралізація дає шанс молоді сформуватися професійно в тій чи іншій галузі, адже ніхто не забороняє бути юристом, бути активним громадянином, який впливає на життя громади, бути економістом, бути лікарем і кожному у своєму напрямку лобіювати ту чи іншу галузь у громаді.

«Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко тримає на особливому контролі питання децентралізації та працевлаштування молоді, тому зі свого боку облдержадміністрація надасть всіляку підтримку і громадам, і студентству. Потрібно зважати і на всілякі заохочення для молоді – розвиток системи службового житла, укладання договорів та оплата навчання студентам за умови їх повернення до громади і т.д. Для молоді хочу зазначити, що перші місця роботи – це інвестиція в майбутнє, бо ціниться не посада, а людина. Кадровий потенціал не вирішиться за один день. Але працюючи спільно, ми маємо змогу з проблем зробити можливості, пам’ятаймо, що люди – найвища цінність кожної громади. Працюємо разом на їх благо!», -резюмував Олександр Кушнір.

У ході засідання також були детально обговорені питання служби в органах місцевого самоврядування в об’єднаних територіальних громадах, проблеми та перспективи працевлаштування молоді в громаді, потреби створення в ОТГ відділів освіти та можливість створення молодіжних центрів в громадах, презентовано кадрову політику громад та запити ОТГ на молодих спеціалістів. Всі новини  →