Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
20 Лютого 2018

Казанківщина вшанувала пам'ять Героїв Небесної Сотні

Тема: Події

Сьогодні, 20 лютого 2018 року, виповнюється четверта річниця кривавих подій на Майдані, подій листопада 2013 – лютого 2014 року. Там, на Майдані, відродилася українська нація – Гімн, набув нового звучання, а кольори національного стягу, ніколи не були такими символічними, як на тлі невинної крові Героїв Небесної Сотні, Героїв, котрі зуміли рішуче стати до боротьби зі злом заради прагнення до свободи, прагнення жити гідно на своїй землі, заплативши занадто високу ціну – власне життя.
Голова райдержадміністрації Ольга Жорова, голова районної ради Василь Коніщук, заступник керівника Баштанської місцевої прокуратури Олександр Солованюк, начальник Казанківського відділу Баштанської місцевої прокуратури Михайло Мачушенко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Притуленко, керівник апарату райдержадміністрації Ольга Владімірова, керівники установ та організацій району, громадськість взяли участь в панахиді за Героїв Небесної Сотні, яку відправив благочинний Казанківського округу протоієрей Сергій біля пам’ятного знака Казанської ікони Божої Матері.


«Сьогодні ми з вами вшановуємо пам´ять Героїв Небесної Сотні. Саме в цей день чотири роки тому на Майдані в Києві було вбито найбільше активістів Майдану. Люди вийшли на мирну акцію протесту й хотіли бути почутими, відстояти своє конституційне право жити у вільній європейській державі, захистити свою гідність, справедливість та свободу. На жаль, зброя, снайперські гвинтівки. Позбавили життя кращих дочок і синів нашої України. – утворилася Небесна Сотня. Як сказав Президент України Петро Олексійович Порошенко, Герої Небесної Сотні стали янголами-охоронцями України, залишивши найцінніше – своє життя за кращу долю для нас, залишившись назавжди орієнтиром для майбутніх поколінь вільних українців. Герої не вмирають, вони залишаються в наших серцях», - зазначила голова райдержадміністрації Ольга Жорова, звертаючись до учасників зібрання.


По завершенні панахиди керівники району, громадськість встановили лампадки біля пам’ятного знака.


Цього дня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся захід, присвячений подвигу учасників Революції гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні за участі керівників району, представників прокуратури, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, учнівської молоді.


Хвилиною мовчання вшанували пам´ять учасників Революції Гідності, Героїв, котрі поклали життя за волю, за незалежність і свободу нашої України.


Казанківський район: Всі новини  →