Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим


�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
23 Лютого 2018

У 2017 році в Миколаївській області створено більше 11 тисяч робочих місць, - Олексій Савченко

Тема: Події

Протягом 2017 року в Миколаївській області було створено більше 11 тисяч робочих місць, що значно перевищує показники минулих років. Про це під час свого звіту за результатами роботи за 2017 рік повідомив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

Так, за лише січень – листопад 2017 року було створено 11 044 нових робочих місця, а це на 1078 робочих місць більше, ніж за 11 місяців 2016 року (9 966).  

«Коли я прийшов на посаду голови облдержадміністрації, то планував програму мінімум - за сприяння ОДА створити понад 5 тисяч робочих місць. Я дякую команді, дякую всім, хто працював зі мною, що ми все ж таки змогли навіть перевищити цей показник. Адже за 9 місяців минулого року в області створено більше 11 тисяч робочих місць. Крім того, завдяки реалізації інвестиційних проектів та будівництва нових промислових підприємств ми створили безпосередньо там 2 тисячі робочих місць. Якщо порівняти (цей показник) із 16-м роком, то видно, що ми значно перевищили минулорічний показник, - коментує Олексій Савченко. - Я дякую всім підприємствам і підприємцям, які сьогодні працюють на території Миколаївщини. Нагадую, що зараз обласною владою майже не затримуються дозволи, що потрібні підприємцям для здійснення своєї справи. Єдине, що я завжди свідомо прошу – дати можливість і на 10% працевлаштувати у штаті тих хлопців, які повернулися із зони бойових дій. Ми говоримо про таку соціальну підтримку, бо вона вкрай важлива цим людям».

Очільник області також зазначив, що позитивна динаміка в Миколаївській області відбувається і стосовно росту заробітної плати.

Так, розмір середньомісячної номінальної заробітної плати працівників Миколаївської області у 2017 році має позитивну тенденцію до зростання. Так, у 2016 році він становив 4 887 грн, у 2017 – 6709 грн.  Відповідно до цього, Олексій Савченко наголосив, що наразі за рівнем заробітної плати у минулому році Миколаївська область займала одне із кращих місць – 6.

Як пояснив голова Миколаївської облдержадміністрації, зростання рівня середньомісячної заробітної плати штатних працівників за січень-листопад 2017 року у порівнянні з відповідним періодом 2016 року спостерігається у всіх видах економічної діяльності області.

Також зростання зарплати пов’язане з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати, збільшенням фонду оплати праці працівників бюджетної сфери, легалізацією неформальної зайнятості та виходом з «тіні» заробітної плати, а також інших чинників.

"Такі показники – це дійсний приклад якісної роботи, який втілений в життя і працює. Завдяки злагодженій роботі спільно із контролюючими і правоохоронними органами ми почали боротися із зарплатнею в конвертах. Що саме ми зробили – виявили майже 5 тисяч фактів подібних зловживань.  Це надало можливість збільшити надходження у бюджет, зокрема за рахунок податку на доходи фізичних осіб. Тому коли ми кажемо про середню заробітну платню на Миколаївщині, то сьогодні вона складає близько 6700  грн", - резюмував Олексіій Савченко.Всі новини  →