Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим


�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
27 Лютого 2018

Сотні миколаївців зустріли олімпійського чемпіона Олександра Абраменка

Тема: Події

Повернення до Миколаївщини олімпійського чемпіона – фристаліста Олександра Абраменка стало справжнім тріумфом. Сотні миколаївців з українськими прапорами, квітами та вітальними плакатами, незважаючи на сніжну заметіль, прийшли на залізничний вокзал, аби зустріти володаря олімпійського «золота».

Миколаївський фристаліст Олександр Абраменко здобув золоту медаль на Зимових Олімпійських Іграх – 2018 у Пхьончхані. У суперфіналі змагань з лижної акробатики спортсмен виконав стрибок Back Full-Full-Double Full та набрав найкращу суму балів — 128,51. 

Висловити слова вдячності та поваги спортсмену прийшли радники голови ОДА Євген Шевченко та Максим Бревда, знайомі фристаліста, а також жителі Миколаєва.

«Як для спортсмена – це найголовніша мрія. Вона здійснилася. На майбутнє тепер завдання тільки примножувати досягнення. В наступному році Чемпіонат світу…», - поділився Олександр Абраменко. Знічуючись, він також зазначив, що свого часу були пропозиції виступати від Росії, Білорусії, Казахстану, але олімпійський чемпіон, незважаючи ні на що залишається вірним прапору своєї України.

Зазначимо, що вночі 27 лютого у Києві, в аеропорту «Бориспіль» миколаївського фристаліста зустрічали начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Садовський та перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта.

Довідково: Олександр Абраменко закінчив Миколаївський національний університет суднобудування ім. Адмірала Макарова. Почав тренуватись ще у 10 років, перший стрибок виконав у 12. Посів друге місце на етапі Кубка світу в Лейк-Плесіді. У загальному заліку Кубка світу — на шостому місці. До речі, 29-річний спортсмен – перший в Україні переможець Кубка світу в лижній акробатиці. У 2016 році він виграв Кришталевий глобус Кубка світу в лижній акробатиці. Брав участь у чотирьох Олімпіадах: у Пхенчхані (1 місце), Ванкувері (27), Турині (24) та Сочі (6).Всі новини  →