Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим


�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
28 Лютого 2018

Олексій Савченко вручив олімпійському чемпіону Олександру Абраменку почесну відзнаку «Святий Миколай Чудотворець» І ступеню

Тема: Події

У вівторок, 28 лютого, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко особисто висловив слова вдячності та гордості талановитому фристалісту – олімпійському чемпіону Олександру Абраменку, який здобув золоту медаль на Зимових Олімпійських Іграх – 2018 у Пхьончхані.

Олексій Савченко вручив чемпіону почесну відзнаку «Святий Миколай Чудотворець» І ступеню за високі здобутки у спорті. «Це перша нагорода такого ступеню, ми її ще нікому не давали, і вручаємо зараз саме нашому чемпіону – Олександру Абраменку», - прокоментував Олексій Савченко.

Опісля, в ході прес-конференції, яку олімпійський чемпіон давав в Миколаївській облдержадміністрації, Олександр Абраменко відзначив, що завжди відчував підтримку від Миколаївщини. «Наша область завжди допомагала в міру своїх можливостей. Я і стипендію отримую в Миколаєві, і нам допомагали, коли була необхідність – купували лижі, організовували збори. Підтримка, яка можлива, надавалась», - сказав він.

Зазначимо, що повернення до Миколаївщини олімпійського чемпіона – фристаліста Олександра Абраменка стало справжнім тріумфом. Сотні миколаївців з українськими прапорами, квітами та вітальними плакатами, незважаючи на сніжну заметіль, прийшли на залізничний вокзал, аби зустріти володаря олімпійського «золота». Миколаївський фристаліст Олександр Абраменко здобув золоту медаль на Зимових Олімпійських Іграх – 2018 у Пхьончхані. У суперфіналі змагань з лижної акробатики спортсмен виконав стрибок Back Full-Full-Double Full та набрав найкращу суму балів — 128,51. Всі новини  →