Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
02 Березня 2018

До уваги сільгосптоваровиробників району! Міжнародний сільськогосподарський ярмарок!

Тема: Події

З метою розвитку економічного співробітництва, торгівельних відносин, сприяння взаєминам між Сербією та Україною, регіональній співпраці та обміну знаннями, досвідом і кращими практиками повідомляємо про те, що 15-21 травня 2018 р. у м. Новий Сад, Республіка Сербія відбудеться 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок – найважливіша подія агробізнесу в Південно-Східній Європі.
Найзначніші сегменти ярмарку – виставка сільгосптехніки; Національна виставка тваринництва: виставка органічних продуктів та продуктів із географічним значенням; Міжнародні ділові зустрічі; колективні виставки країн-учасниць; оцінка якості продукції та послуг; бізнесові зібрання, презентації, майстерні, супровідні програми.
Одна з особливостей ярмарку – велика кількість офіційних візитів з усього світу, активна ділова та дипломатична діяльність з супроводом економічних делегацій, та інформаційне висвітлення з боку більше тисячі акредитованих журналістів.
З метою обміну знань та досвіду і кращою практикою аграрного потенціалу країн Європи, які зацікавлені знайти нових партнерів, завоювати нові ринки у міжнародному експорті, запрошуємо керівників сільгосппідприємств району взяти участь у цьому заході.
Всім зацікавленим особам пропонуємо звертатись до представника президента палати в Україні за м.т. +380 97 3183479.

Відділ агропромислового розвитку Казанківської райдержадміністрації

Казанківський район: Всі новини  →