Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Березня 2018

Бузька ОТГ отримала 250 тис грн у фіналі реаліті-шоу «Громада на мільйон» на розвиток свого проекту

Тема: Події

Бузька ОТГ Вознесенського району що на Миколаївщині отримала 250 тис грн на розвиток свого проекту від американської програми USAID DOBRE (яка спрямована на підтримку громад в Україні) в фіналі телепроекту каналу 1+1 «Громада на мільйон».
До фіналу проекту потрапили Бузька та Печеніжинська об’єднані територіальні громади, які й позмагалися за головний приз. На бізнес-балі у Києві, з нагоди визначення переможця, були присутні представники всіх громад-учасниць проекту.

Щоб отримати 1 млн грн, фіналісти мали за 3 хв. представити свою бізнес-ідею та переконати інвесторів, що саме вони гідні перемоги.

Так, голова Бузької ОТГ Юрій Заволока представив бізнес-проект створення консервного заводу. «Мені дуже приємно було приймати участь в цьому проекті, побачити якісні сторони моєї громади і цей подарунок ми використаємо, щоб покращити життя у нашій громаді!», - зазначив Юрій Заволока. В результаті Бузька ОТГ посіла 2-місце та отримала призові кошти у розмірі 250 тисяч гривень.

Нагадаємо, що  «Громада на мільйон» - проект каналу 1+1 створеного спільно з партнером програми DOBRE - Українського кризового медіа-центру про децентралізацію в Україні, і як окремі люди можуть вплинути на зміни в країні. Від самого початку участь у шоу брали п’ять об’єднаних територіальних громад, а до фіналу дійшли лише дві.Всі новини  →