Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Березня 2018

Диспут «Цивільний шлюб: за і проти»

Тема: Події

В сучасному українському суспільстві поняття «цивільний шлюб» є широко розповсюдженим явищем. Чим же так приваблює молодих людей подібна форма спільного життя? Що таке «цивільний шлюб», які його плюси та мінуси спробували розібратися під час диспуту «Цивільний шлюб: за і проти», який проходив 15 березня в малій залі районного Будинку культури.
До диспуту згодилися долучитися експерти, які розкрили всі аспекти «цивільного шлюбу»: отець Павло – священик храму «Різдва Богородиці», Наталія Сенатор - начальник районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, Наталія Богачук – лікар акушер-гінеколог центральної районної лікарні, яка очолює «Клініку дружню до молоді», Оксана Волошанівська - завідувач сектора опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей райдержадміністрації, Олена Бойко– директор ЦСССДМ Кривоозерського району, Світлана Мержієвська – завідувач сектора у справах молоді та спорту райдержадміністрації.
Після того, як учні професійного аграрного ліцею вислухали думки експертів (правовий аспект, ставлення церкви, позиція лікаря, про дитину у цивільному шлюбі), аудиторія розділилася на дві групи: прихильників та противників цивільного шлюбу. По черзі кожна з груп називала аргументи за і проти цивільного шлюбу.
Завідувач сектора у справах молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Мержієвська підбила підсумок диспуту наголосивши: «Ми не нав’язуємо свою думку щодо даного питання, тому, як жити і яким чином будувати свої стосунки вирішувати тільки вам».Кривоозерський район: Всі новини  →