Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим


�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
02 Квітня 2018

За перший квартал 2018 року до загального фонду місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло майже 1,3 млрд грн, - Олександр Кушнір

Тема: Події

За оперативними даними про виконання місцевих бюджетів Миколаївської області за три місяці 2018 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло майже 1,3 млрд гривень. Про це повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір.

Приріст до відповідного періоду 2017 року склав 17,7%, або +189,5 млн грн.  Забезпечено зростання за всіма основними бюджетоутворюючими податками, а саме по:

-  податку на доходи фізичних осіб – 22,9% (+147,4 млн грн);

-  платі за землю – 1,1% (+1,5 млн грн);

-  єдиному податку – 21,4% (+29,9 млн грн).

Олександр Кушнір зазначив, що більшість бюджетів області забезпечили перевиконання запланованих на січень-березень надходжень більш як на 5%, що дає місцевим органам влади право спрямовувати їх на вирішення першочергових завдань соціально-економічного розвитку громади (відповідно до ст.78 Бюджетного кодексу України, кошти від перевиконання  дохідної частини можуть спрямовуватися на видатки вже за результатами І кварталу). 

По бюджетах міст обласного значення перевиконання складає 66,1 млн грн (в тому числі і м.Миколаїв - 65,1 млн грн), по зведеним бюджетам районів маємо 40,8 млн грн, по бюджетам ОТГ – 18,3 млн гривень.

Окремо заступник голови ОДА акцентував увагу на новоутворених у кінці 2017 року ОТГ, які в результаті добровільного об’єднання та децентралізації влади вже за перші три місяці 2018 року отримали додатковий фінансовий ресурс в обсязі майже 19 млн грн, що у 2,4 рази більше ніж у січні-березні 2017 року.

Так, найвищі темпи росту надходжень у: Радсадівської ОТГ (Миколаївський район) – 4,0 рази; Широківської ОТГ (Снігурівський район) – 3,5 рази; Новополтавської ОТГ (Новобузький район) –2,8 рази.Всі новини  →