Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
12 Квітня 2018

Виїзд робочої групи на територію Радсадівської сільської ради з метою проведення позапланових перевірок дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки

Тема: 200 років Т. Шевченко


10 та 11 квітня 2018 року, на виконання доручення голови облдержадміністрації від 02.04.2018 № 556-02-16-18, відбувся виїзд робочої групи на територію Радсадівської сільської ради для обговорення проблемних питань щодо виконання вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту у торговельних підприємствах (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних та дозвіллєвих закладах, дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням на території Миколаївського району.
Під час виїзду проведено обстеження закладів соціальної інфраструктури: Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст., Кіровського ДНЗ, Радсадівської ЗОШ І-ІІІ ст., Радсадівського ДНЗ, Новобогданівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Новобогданівського ДНЗ.
По результатам перевірок Миколаївським районним сектором ГУ ДСНС України у Миколаївській області буде складено акти та приписи про усунення виявлених порушень.
Робочою групою складаються плани усунення недоліків, виявлених під час перевірки.
Робота триває, наступний виїзд згідно графіку: 13.04.2018 – Безводненська сільська рада; 24.04.2018 − Миколаївська центральна районна лікарня.
Миколаївський район: Всі новини  →