Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Квітня 2018

Призовників Миколаївщини урочисто провели для проходження строкової військової служби

Тема: Події

У п’ятницю, 13 квітня, відбувся  урочистий захід з нагоди направлення призовників для проходження строкової військової служби до Збройних Сил України та інших формувань.

Призовників провели на військову службу представники обласної та міської влади, духовенство, родичі, близькі друзі та небайдужі мешканці міста.

Так, близько 500 чоловіків призвані для проходження строкової військової служби до Збройних Сил України та інших формувань в Миколаївській області.

Як зазначив завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Роман Фісун, що строкова служба в ЗС України завжди була почесним обов’язком громадянина, школою життя для справжніх чоловіків. Він зазначив, що відповідно до чинного законодавства, призовники не беруть участі в операціях в зоні проведення АТО, але в учбових центрах Збройних Сил та військових частинах вони оволодіють спеціальностями, які в майбутньому  зможуть застосовувати як у військовій службі, так і цивільному житті.

 «Від імені Миколаївської облдержадміністрації хочу побажати вам успішної служби та в добру вам путь! Слава Україні!», - звернувся до призовників Роман Фісун.Всі новини  →