Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
16 Квітня 2018

Протягом тижня на «гарячу лінію» Олексія Савченка надійшло 153 звернення

Тема: Події

За тиждень з 9 по 15 квітня на «гарячу лінію» голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка надійшло 153 звернення від жителів області.

З них - 78 дзвінків від жителів Миколаєва, 57 - від жителів районів Миколаївщини та 18 міст обласного підпорядкування. 103 звернень було взято на контроль облдержадміністрації, 45 - надано консультації  та 5 оперативно вирішено.

Впродовж тижня громадян найбільше хвилювали питання комунального господарства – 31% звернень, транспорту і зв’язку – 24%. Крім цього, жителі області зверталися з питаннями щодо охорони здоров’я – 9%, законності і охорони порядку та соціального захисту – по 8% відповідно, діяльності органів влади - 7%, екології – 4%. Найменший відсоток звернень становлять дзвінки щодо праці та заробітної плати і освіти та науки – по 2% відповідно, фінансової  та житлової політики – по 1%. Інші питання склали 3% від загальної кількості дзвінків.

Лідерами за зверненнями на «гарячу лінію» Олексія Савченка серед районів області впродовж минулого тижня стали жителі Вітовського (37%), Снігурівського (14%), Новоодеського (11%), Вознесенського (7%) та Очаківського (5%) районів.Всі новини  →