Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
04 Травня 2018

Олександр Кушнір взяв участь у відкритті Чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат віком до 10 років

Тема: Події

У четвер, 3 травня, заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Кушнір взяв участь у відкритті Чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат віком до 10 років, який цьогоріч проходить у Миколаєві. ФОТО та ВІДЕО.

«Радий, що другий рік поспіль я маю нагоду, шанс відкривати Чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат віком до 10 років, який проводиться у Миколаєві. Шахи – це унікальна гра. Унікальна тим, що в ній все як у житті. Всі починають з однакових позицій, у кожного є фігури – це певні переваги, і тільки наполегливістю, працею вони розкладаються так, що можна здобути перемогу. У шахах немає тих, хто програє, тому що коли закінчується партія, завжди є нова. І досвід, який кожен отримує, переноситься в подальше життя», - звернувся до учасників Олександр Кушнір, побажавши цікавих та захоплюючих комбінацій, нестандартних рішень та перемоги.

Із 3-го до 13-го травня найкращі, найталановитіші та найрозумніші 50 дівчаток та 126 хлопчиків з усієї України змагатимуться за перемогу у Чемпіонаті України з шахів, організованому Міністерством молоді та спорту України, Федерацією шахів України, Федерацією шахів Миколаївської області та Національним університетом кораблебудування ім. адмірала Макарова.Всі новини  →