Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
07 Травня 2018

На Кривоозерщині відбувся шаховий турнір, приурочений Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги

Тема: Події

6 травня в шахово-шашковому клубі відбувся шаховий турнір, приурочений Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги.

На початку турніру з вітальними словами до присутніх звернулися директор районного шахово-шашкового клубу Василь Маліцький та завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Мержієвська. Вони привітали присутніх з наступаючим Днем пам’яті та примирення, Дню Перемоги.
Цього разу за призові місця боролись: Григорій Оніщенко, Іван Григоренко, Самвел Агаджанян, Лев Циманович, Петро Ковальчук, Григорій Сіраченко, команда з Любашівського району в складі Геннадія Бамбури, Сергія Артеменка та кандидата в майстри спорту з шашок Волошина Олександра.
Після тривалої і напруженої гри перемогу здобув Іван Григоренко, друге місце посів Григорій Сіраченко, третє – Петро Ковальчук. Суддівство турніру здійснював Дмитро Риженко
Переможці нагороджені Грамотами від районної державної адміністрації та районної ради. Також призери отримали цінні подарунки.
З нагоди 15-річчя утворення Кривоозерського районного шахово-шашкового клубу директору Василю Маліцькому оголошено Подяку від районної державної адміністрації та районної ради за вагомий внесок у спортивне життя району, популяризацію здорового способу життя та інтелектуальних видів спорту серед населення району.
Кривоозерський район: Всі новини  →