Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 Травня 2018

«Хай вічною і нетлінною залишається пам'ять про них»: тисячі миколаївців вшанували загиблих Героїв Другої світової війни

Тема: Події

Вже 73 роки віддаляють українців від буремних подій Другої світової війни. У середу, 9 травня, тисячі жителів Миколаєва зібралися біля меморіального комплексу на честь 68-ми десантників загону К.Ф.Ольшанського, аби вшанувати пам'ять загиблих у Другій світовій  війні. ФОТО. 

До урочистого покладання квітів до 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та в знак пошани до воїнів, які віддали життя за мир у державі долучилися перший заступник голови облдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, заступники голови Олександр Кушнір, Валентин Гайдаржи, Євген Шевченко, керівництво обласної та міської рад, ветерани Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, військовослужбовці, представники духовенства, молодь та старше покоління миколаївців.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв Другої світової війни. Всі новини  →