Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Травня 2018

У Миколаєві до прикордонників завітали діти

Тема: Події

Минулих вихідних, до військовослужбовців відділу прикордонної служби «Миколаїв» завітали учні Вищого професійного училища № 21 міста Миколаєва.

Охоронці кордону розповіли дітям про особливості служби, показали озброєння та техніку, які використовують прикордонні наряди, а також продемонстрували навички службових собак з пошуку наркотиків та зброї. Кожен зміг приміряти на себе засоби екіпіровки та навчитись неповній розборці та зборці основних видів зброї. Наприкінці зустрічі прикордонники розповіли учням про перспективи та умови військової служби за контрактом в лавах Державної прикордонної служби України а також про можливість вступу на навчання до Національної академії ДПСУ імені Богдана Хмельницького.

 Захід з національно-патріотичного виховання залишив у учнів багато приємних вражень і більшість з них висловив бажання в майбутньому стати прикордонником та мужньо державний охороняти кордон України.Всі новини  →