Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим


�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Травня 2018

В ОДА відбувся «круглий стіл» з питань протидії російській інформаційній агресії

Тема: Події

У вівторок, 15 травня, у Миколаївській обласній державній адміністрації відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Підвищення ефективності українських засобів масової інформації, громадського сектору та влади у протидії російській інформаційній агресії».

Організаторами заходу виступили Миколаївська облдержадміністрація, Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва (м.Київ), інформаційний партнер – інтернет-видання «Український інтерес».

Участь у засіданні взяли в.о. начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської ОДА Олена Іваненко, радник голови ОДА Ярослав Індіков, серед запрошених – представники провідних ЗМІ Миколаївщини та Херсонщини, представники громадських організацій, заступник начальника управління кіберполіції департаменту кіберполіції Національної поліції України В’ячеслав Куліуш та начальник відділу комунікацій ГУ Нацполіції у Миколаївській області Олена Бережна.

«З 2013 року ми всі можемо спостерігати як з боку Росії з Україною ведеться широкомасштабна інформаційна війна – дуже професійна та глобальна. Мета проста – інформаційне забезпечення сепаратистського  руху в Україні, послаблення контролю центральної влади, створення проблем безпеки та економічного характеру, залякування, і таким чином підпорядкування їхнього та нашого населення російсько-імперській ідеології та політиці. Для ефективного протистояння цим процесам влада, громадські об’єднання та ЗМІ повинні об’єднатися, тому проведення круглого столу сьогодні – це досить знакова подія для Миколаївщини», - сказала в.о. начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської ОДА Олена Іваненко у вступному слові.

У ході «круглого столу» Юрій Горбань та Сергій Ткаченко оприлюднили дані моніторингу різноманітних інформаційних джерел – інформаційних агентств, преси, блогів, інтернет-ЗМІ, сторінок соцмереж, в т.ч. Миколаївської та Херсонської областей.

Представлені результати містять аналіз поточного стану інформаційної війни між Росією та Україною, прогнозів щодо розвитку ситуації в найближчій перспективі, а також рекомендації державним органам влади, громадському сектору та ЗМІ щодо протидії.

Крім цього, присутні у форматі дискусії мали змогу обговорити нагальні питання із зазначеної тематики.

Радник голови Миколаївської ОДА Ярослав Індіков зазначив, що сьогоднішній захід – це дуже вдалий приклад співпраці Миколаївської ОДА з громадськими організаціями та ініціативними групами. Він також акцентував, що облдержадміністрація відкрита для співпраці у плані організації подібних заходів.

 Всі новини  →