Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
22 Травня 2018

Олексій Савченко підписав тристоронній Меморандум про співробітництво між ОДА, стивідорною компанією «Ольвія» та бельгійсько-голландським портом «North Sea Port»

Тема: Події

Меморандум про співробітництво між Миколаївською обласною державною адміністрацією, державним підприємством «Стивідорна компанія «Ольвія» та European public limited liability company «North Sea Port» (Королівство Бельгія/ Королівство Нідерланди) підписано у вівторок, 22 травня. Результатом його підписання може стати створення додаткових 300 робочих місць та залучення близько 1,5 мільярди доларів інвестицій. ФОТО. 

Представники бельгійських бізнесових кіл та потужних голландських компаній із взаємним візитом відвідали Миколаївську область після робочої поїздки у вересні 2017 року делегації Миколаївської області під керівництвом Олександра Кушніра, де було фахово презентовано інвестиційний потенціал Миколаївщини. Всього до Миколаївщини завітали 19 представників бельгійських та нідерландських компаній, Надзвичайний і повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерланди в Україні Едуард Хукс, Другий секретар Посольства Королівства Нідерланди в Україні Джейхун Остовар.

У ході зустрічі представники бізнесу висловили свою високу зацікавленість у розвитку торгівельних зв’язків з миколаївськими підприємствами, зокрема портами і розглядають регіон як перспективний майданчик для реалізації спільних масштабних інвестиційних проектів.

Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко акцентував, що для Миколаївщини є честю приймати одразу двох Надзвичайних і Повноважних Послів - Королівства Бельгія та Королівства Нідерланди в Україні та 19 представників бізнес-кіл. 

«Така вагома делегація, Меморандум, який ми підписуємо ще раз засвідчує, що ми будуємо свій шлях до Європи. Як каже Президент України Петро Порошенко – ми стрімкими темпами повертаємося до Європейської родини, і робимо все, щоб поліпшити інвестиційний клімат та зв’язки між нашими країнами», - сказав Олексій Савченко. 

Так, метою Меморандуму є об’єднання зусиль, спрямованих на розвиток ділового співробітництва та покращення інвестиційного клімату. Крім цього, він сприятиме розширенню торгівлі між країнами з використанням можливостей державного підприємства «Стивідорна компанія «Ольвія» та European public limited liability company «North Sea Port» (Королівство Бельгія/Королівство Нідерланди). Також Меморандум сприятиме взаємному просуванню кожної зі сторін на міжнародному рівні - це стосується підтримки спеціальних заходів, зокрема ділових зустрічей, семінарів, конференцій, «круглих столів», форумів.

Керівник ДП «СК «Ольвія» Руслан Олейник розповів, що іноземній делегації вже проведено презентацію порту та проекти, які розробляються. За його словами, наразі є 8 проектів загальною вартістю 1,5 млрд доларів.  «Сумарно всі проекти зможуть збільшити  вантажну базу порту «Ольвія» від сьогоднішньої суми вантажообігу до 30 млн тонн», - сказав керівник порту. Крім цього, буде створено додатково 300 робочих місць до вже 650 існуючих, без врахування суміжних галузей. 

Олексій Савченко додав, що це можливість побудувати новітній сучасний порт, який буде відповідати всім міжнародним нормам. 

У планах іноземної делегації також відвідування найпотужніших підприємств морегосподарського комплексу та зустріч з представниками ділових кіл Миколаївщини.Всі новини  →