Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
10 Червня 2018

У Миколаєві відбувся велофестиваль «Ми колесо»

Тема: Події

У суботу, 9 червня, сотні миколаївців взяли участь у велофестивалі «Ми колесо», який проводився за ініціативою Української академії лідерства та за підтримки Миколаївської облдержадміністрації та Миколаївської міськради (ФОТО, ВІДЕО).   
 
Учасники велопробігу  подолали 5,5 км від головної площі Миколаєва до Центрального міського стадіону. На фініші всіх гостей свята очікували різноманітні спортивні розваги та конкурси, зокрема і розіграш подарунків від організаторів і партнерів фестивалю.
 
Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко  привітав учасників фестивалю та урочисто вручив колективу і учням Миколаївської СДЮСШОР з велоспорту сертифікат на 10 сучасних велосипедів.
 
«Сьогодні на велофестивалі "МиКолесо" ми з мером міста Олександром Сєнкевичем передали сертифікат на 10 велосипедів для нашої спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з велоспорту (це близько 132 тис грн з обласного бюджету).  Знаю, як наші хлопці й дівчата завзято тренуються перед змаганнями. Тому бажаємо успіху нашим спортсменам-велосипедистам, якомога більше перемог і жодних травмувань! , - прокоментував голова ОДА.  - Дякую студентам Української академії лідерства за чудову ініціативу – такі заходи єднають громаду. Нехай всі побачать, що велорух у Миколаєві – дуже потужний.  Тим паче, що вже другий рік поспіль Миколаївська ОДА із задоволенням підтримує цей велофест. І це не просто веселощі. Адже велосипедисти показують приклад здорового способу життя, приклад альтернативних засобів пересування, знову ж таки – це, в першу чергу, питання наявності необхідної інфраструктури», - зазначив Олексій Савченко.
 
 


Всі новини  →