Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Червня 2018

ПОДІЇ ДНЯ

Тема: Події

11 червня голова райдержадміністрації Володимир Вовк провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.
Традиційно, начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Маренчук доповіла присутнім про наповнення районного бюджету, зазначивши при цьому про виконання планових показників доходної частини селищною, сільськими радами.
Учасники наради також ознайомилися з питанням щодо підготовки до проведення командно-штабних навчань, які заплановані на 26 червня. В ході наради обговорено головні аспекти проведення даного навчання.

Крім того, присутні були проінформовані про хід проведення у 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, а також про видачу документів про базову загальну середню освіту. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання у 2018 році відбувається за тією ж процедурою, що й в попередні роки. Проте, є і нововведення, що стосуються сертифікатних робіт з іноземної мови, яка включає в себе аудіювання, змін пов’язані з проведенням ДПА з української мови для випускників середніх шкіл у форматі ЗНО та організаційних моментів подачі документів для складання ЗНО.
Також сьогодні проведено наради по підготовці до проведення командно-штабних навчань за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та представників спеціальних служб району.
Очільник району зазначив, що маємо чітко та організовано підійти до поставленого завдання. Безпосередньо це стосується відпрацювання взаємодії між структурними підрозділами РДА, Мигіївською сільською радою та спеціальними службами та вжити всіх необхідних заходів, аби КШН відбулися на належному рівні.

Первомайський район: Всі новини  →