Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Червня 2018

Процес передачі в комунальну власність Миколаєва школи фехтування та майнового комплексу спортивного містечка в Парку Перемоги наближається до завершення, - Євген Шевченко

Тема: Події

У вівторок, 12 червня, відбулась  нарада під головування Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова та за участі представників Міністерства освіти і науки з приводу процесу передачі   в комунальну власність Миколаєва школи фехтування і майнового комплексу спортивного містечка в Парку Перемоги. Участь у нараді також взяв заступник голови Миколаївської ОДА Євген Шевченко.

Він повідомив на своїй сторінці у Facebook, що процес передачі триває згідно раніше узгодженого з Міністерством освіти та науки і Міністерством молоді і спорту плану і наближається до завершення.

Миколаївську делегацію на нараді також представляли секретар Миколаївської Міської ради Тетяна Казакова, заступник міського голови Юрій Андрієнко та начальник міського управління фізкультури і спорту Олег Машкін. Представники Миколаївської влади, за дорученням голови ОДА Олексія Савченко, ще раз озвучили консолідовану позицію з приводу бачення розвитку і використання спортивного містечка в Парку Перемоги на благо громади.

«На сьогодні, всі необхідні документи для передачі майнового комплексу спортивного містечка на баланс спортивного комітету при Міністерстві освіти і науки від національного університету ім.В.Сухомлинського, мерії Миколаєва і Миколаївської ОДА знаходяться у відповідних профільних міністерствах», - зазначив Євген Шевченко.

Зі свого боку, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов повідомив, що він мав розмову  з Міністром освіти і науки Лілією Гриневич і наказ про передачу школи фехтування і майнового комплексу спортивного містечка в Парку Перемоги на баланс спорткомітету вже знаходиться на погодженні в юридичних департаментах профільних міністерств. За словами міністра цей наказ може бути підписаний вже до кінця тижня, а далі є можливість розраховувати на підтримку обох профільних міністерств при розгляді цього питання в Міністерстві економіки України і на засіданні Уряду.

Також, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов подякував керівництву Миколаївської ОДА і особисто голові ОДА Олексію Савченко за принципову позицію з приводу подібних об’єктів спортивної інфраструктури.

«ОДА має на меті довести до кінця даний процес адже Миколаївщина має  чималий спортивний потенціал, який необхідно розвивати», - наголосив в свою чергу очільник області Олексій Савченко.

«Зі свого боку вкотре хочу подякувати всім, хто долучився до процесу передачі нашого спортивного містечка на баланс міста Миколаєва. Наразі ми маємо підтримку в особі керівництва профільних міністерств, народних депутатів від Миколаївщини та громадськості.

В такі миті розумієш, що об'єднавши зусилля, ми всі разом зможемо домогтися результатів у всьому і не тільки на Миколаївщині, а й в Україні в цілому!», - резюмував заступник голови ОДА.Всі новини  →