Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Червня 2018

Миколаївщина подала на погодження до Мінрегіону понад 120 проектів, спрямованих на формування інфраструктури ОТГ

Тема: Події

Від Миколаївщини до Мінрегіону подано понад 120 проектів на формування інфраструктури 28-ми об’єднаних територіальних громад за субвенцією з державного бюджету. Загальна сума фінансування на формування інфраструктури ОТГ може скласти 106,5 млн грн, із них державна субвенція - 86,2 млн.  Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір.

За словами заступника голови ОДА, на сьогоднішній день всі проекти сформовані, отримані висновки щодо їх відповідності програмі соціально-економічного розвитку, і направлені на адресу Мінрегіону (в термін встановлений Міністерством, а саме до 15 червня). 

«До реалізації реформи децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком команда Миколаївської обласної державної адміністрації підходить системно, роблячи акценти на якісні зрушення, а не на формальні показники. Це принципова позиція голови ОДА Олексія Савченка, на чому він особисто неодноразово наголошує і вимагає саме такого підходу від новообраних голів об’єднаних територіальних громад області. Саме тому зараз ми надаємо постійну підтримку громадам у написанні проектів, аби в подальшому вони знали усі нюанси й проблемних питань не виникало», - зазначив Олександр Кушнір. 

Заступник голови ОДА розповів, що з метою ґрунтовного відпрацювання якості проекті - аби вони не поверталися назад до регіону і час не втрачався, він особисто з кожним головою ОТГ (а це 28 громад і понад 120 заявок) розглянув доцільність того чи іншого проекту, важливість його для громади, наголосивши на необхідності своєчасного використання коштів. В свою чергу фахівці ОДА допомогли якісно скласти проекти, врахувавши усі вимоги.

«Основне, чому приділено увагу - можливість використання коштів субвенції у повному обсязі і найбільш якісно для громади до кінця поточного року, щоб кошти не поверталися назад, а були ефективно використані. Все, що робимо – робимо на благо людей, вони наша найбільша цінність!», - наголосив Олександр Кушнір.

 Всі новини  →