Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Червня 2018

Олексій Савченко з робочим візитом перебуває у Березанському районі

Тема: Події

У середу, 13 червня, голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко з робочим візитом перебуває у Березанському районі. Першим об’єктом, який відвідав очільник області, став завод з переробки олійних культур групи компаній ТОВ «ЛІЛІЯ ТІГРІ», ТОВ «СІНГА ЕРЕРДЖІС», ТОВ «ЗОРЯ ПІВДЕНЬ» в смт Березанка (ФОТО).

Голова Миколаївської облдержадміністрації оглянув виробничі потужності підприємства, лабораторію із визначення якості зерна,  поспілкувався з керівництвом та працівниками  заводу.

Під час зустрічі колектив підприємства порушив декілька проблемних питань, з якими стикається завод у своїй роботі, зокрема і стосовно аренди земельної ділянки для продовження своєї діяльності. Голова облдержадміністрації Олексій Савченко пояснив керівникам групи компаній, як правильно діяти та які  документи необхідно підготувати та дооформити  для вірного укладання договору, щоб вирішити це питання найближчим часом.

Зазначені компанії здійснюють свою господарську діяльність на заводі з 2016 року. Головний вид діяльності - переробка олійних культур, виробництво соняшникової олії та соняшникового шроту. Потужність підприємства складає 600-800 тон переробленої сировини за добу.  Штат працівників варіюється від 95 до 120 осіб протягом зазначеного періоду (в тому числі 5 осіб з інвалідністю).

В свою чергу, компанія «Сінга Енерджіс», що також діє на території заводу, є виробником «зеленої» електроенергії, що отримується з поновлюваних органічних джерел. З червня 2018 року на підприємстві у штаті працюватимуть 17 чоловік. Планується, що податки і збори, які будуть надходити до бюджетів усіх рівнів та Пенсійного фонду складуть близько 1,2 млн грн в місяць. З другої половини 2018 року підприємство планує збільшення обсягу податкових виплат не менше ніж в 2 рази.

Також голова ОДА Олексій Савченко  відвідав  районний стадіон «Фортуна», який найближчим часом буде реконструйовано, та ознайомився з будівництвом вітряного парку «Причорноморський» (с. Тузли).

 Всі новини  →