Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Червня 2018

У Миколаєві два ОСББ отримали 120 тис. грн компенсації з обласного бюджету на заходи з енергозбереження

Тема: Події

У цьому місяці ОСББ «ПГС-105» та «Парусний 7-А» в Миколаєві  отримали з обласного бюджету компенсацію на заходи з енергозбереження на загальну суму 120 тис. грн - по 60 тис. грн відповідно. 

Так ОСББ «ПГС-105» на отримані кошти проведе роботи з влаштування світлопрозорих металопластикових конструкцій з двокамерними енергоефективними склопакетами, а ОСББ «Парусний 7-А»  - закупить матеріали та обладнання для капітального ремонту трубопроводів опалення та термомодернізації теплового вузла будинку.

Як коментує голова ОДА Олексій Савченко, впровадження енергозберігаючих технологій в житлових будинках дасть миколаївцям змогу значно скоротити видатки на оплату теплопостачання, а компенсація з обласного бюджету стимулюватиме створення ОСББ та ЖБК і відмову від послуг неефективних у сучасному світі ЖЕКів.

«В країні у всіх сферах життєдіяльності поступово, але незворотньо відбуваються зміни. Житлово-комунальне господарство не виключення. Інститут т.з. ЖЕКів вже себе віджив, все більше людей об’єднуються у ОСББ, розуміючи, що тільки так можна утримувати свої домоволодіння в порядку і не бути залежними від будь-яких сторонніх осіб. Саме для таких свідомих людей у нас діє обласна Програма часткового відшкодування кредитів на реалізацію енергозберігаючих заходів. У співпраці з депутатами обласної ради передбачили по цій Програмі 300 тис. грн на 2018 рік. Тільки разом рухаючись до поставлених цілей досягнемо успіху», - зазначив очільник області.

Довідково:

Облдержадміністрацією розроблено обласну Програму часткового відшкодування кредитів на реалізацію енергозберігаючих заходів у житловому фонді на 2016-2020 роки. Рішенням обласної ради від 21.12.2017 №25 на 2018 рік затверджено 300 тис. грн на часткове відшкодування кредитів, залученим ОСББ, ЖБК на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, що сприятиме зменшенню споживання енергоносіїв, підвищить технічний стан житлових будинків та якість послуг.Всі новини  →