Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Червня 2018

"Будівництво потужного вітряного парку "Причорноморський" триває", - Олексій Савченко

Тема: Події

У середу, 13 червня, в рамках робочого візиту до Березанського району, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко відвідав будівництво вітряного парку «Причорноморський» (с. Тузли) (ВІДЕО). 

За період існування Тузлівською ВЕС було згенеровано близько 224 000 МВт год електроенергії. Дана генерація забезпечила потреби близько 64 тисяч домогосподарств Березанського району.

До бюджету Тузлівської сільської ради сплачується податок на землю (більше 200 тис грн) та податок на доходи фізичних осіб (близько 169 тис грн).

«Миколаївська область має найпотужніший вітропотенціал в країні. І ми дякуємо підприємцям, нашим інвесторам, які розвивають альтернативну енергетику на півдні України. Крім того, ми маємо закон – підтриманий та підписаний Президентом України Петром Порошенком – про забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії. Обласна влада підтримує і готова стимулювати розвиток альтернативної електроенергетики, адже за нею майбутнє», - зазначив Олексій Савченко.

Нагадаємо, що першу чергу Тузлівської ВЕС було збудовано в рамках реалізації проекту «Вітряний парк «Очаківський», що складався з 5-ти вітроустановок (FL808-812) загальною потужністю12,5 МВт.
Вітропарк «Причорноморський» розпочав свою роботу у жовтні 2016-го року. На сьогодні загальна потужність вітроенергетичних установок парку становить 5 МВт, однак, в цілому він розрахований на вироблення 30 МВт електроенергії. 

В рамках реалізації проекту «Вітряний парк «Причорноморський» було продовжено розвиток Тузлівської ВЕС (друга і третя черги). Так, у жовтні 2017 року була запущена найпотужніша турбіна українського виробництва WTU001, потужністю 3,2 МВт. 

Наразі на території Тузлівської ВЕС триває будівництво вітряного парку «Причорноморський». Буде змонтовано ще одну турбіну потужністю 3,2 WTU002.Всі новини  →