Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим


�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
07 Липня 2018

У Миколаєві підбили підсумки ювілейного 10-го обласного конкурсу художньої творчості серед осіб з інвалідністю

Тема: Події

Протягом десяти років авторський конкурс художньої творчості серед людей з інвалідністю «Перлини Півдня» збирає таланти з усієї області серед особливих людей. У цьогорічному конкурсі взяли участь 80 чоловік, 40 із них будуть демонструвати свою майстерність у жанрах “авторська пісня”, “поезія”, “проза”. З 2017 року  конкурс поповнився четвертою номінацією “художнє та декоративно-прикладне мистецтво”. За цим жанром цього року конкурс мав ще 40 конкурсантів (ФОТО, ВІДЕО).

“Надзвичайно талановиті роботи виконали учасники обласного конкурсу художньої творчості серед людей з інвалідністю "Перлини Півдня".  Неймовірно творчі люди з неабиякою силою волі, жагою і любов'ю до життя, які щодня перемагаючи свій біль з великою повагою ставляться до людей і навколишнього світу. І я за це безмежно вдячний, - зазначив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко. - Наше ж завдання як влади - більше дбати про кожного, щоб з'явилися правильно облаштовані тротуари, пандуси. Ми - європейська спільнота, всі маємо однакові права і маємо мати гідні  умови для кожного. Сьогодні, в рамках проголошеного мною року освіти, на Миколаївщині активно впроваджується інклюзивна освіта, створюються інклюзивно-ресурсні центри. Велику підтримку надає і Перша Леді країни - пані Марина Порошенко.  Сподіваюсь , що наступного року ми запровадимо додаткові програми, які дадуть можливість особам з інвалідністю отримати і відчути опіку та підтримку влади”, - прокоментував Олексій Савченко.

Основними критеріями оцінки творів є: високий художній рівень та глибокий зміст; мовне та образне багатство; наявність цікавих пошуків стилю та форми.

Цей рік став особливим для конкурсу та його учасників, адже  саме завдяки підтримці Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради у світ вийшла збірка творів переможців конкурсу «Перлини Півдня».

Конкурс проходить за підтримки: Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївської обласної ради; Обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

 Всі новини  →