Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 Липня 2018

На Миколаївщині стартували міжнародні військові навчання «Сі Бриз-2018»

Тема: Події

У понеділок, 9 липня, на території Миколаївської області розпочались міжнародні військові навчання «Sea Breeze-2018». Участь в урочистому відкриття навчань взяли Командувач Військово-Морських Сил ЗСУ віце-адмірал Ігор Воронченко, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, представники командування армій США, Грузії та Молдови, керівники навчання від української і американської сторін (ФОТО). 

«Впевнений - ці навчання будуть надзвичайно ефективними і для укріплення обороноздатності нашої держави, і для того, щоб довіра між Україною і нашими стратегічними партнерами й надалі зростала. Це ще більше згуртує наші військові підрозділи та узгодить їхні дії. Крім того, сьогодні, завдяки новому закону «Про Національну безпеку» вже систематизовано перехід оборонного і безпекового сектору України до стандартів НАТО. Підкреслюю те, на чому завжди наголошує Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України – Петро Порошенко – це курс України на інтеграцію у ЄС і НАТО», - зазначає голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

Протягом двох тижнів – з 9 по 21 липня військовослужбовці армій України, США, Грузії та Молдови вдосконалюватимуть свою бойову майстерність на території полігону «Широкий лан». Учасники навчання відпрацюють завдання, погоджені багатонаціональним штабом з планування та ведення морських операцій відповідно до стандартів НАТО.

Загалом, навчання за участю військовослужбовців 19 країн світу відбуваються одночасно в Миколаївській та Одеській областях, а також на визначених морських полігонах Північно-Західної частини Чорного моря. Головною метою навчань є планування та проведення багатонаціональної морської операції з безпеки в кризовому регіоні.

Особливістю українсько-американського навчання “Сі Бриз - 2018” буде управління силами морського, повітряного та наземного компонентів безпосередньо з моря з борту штабного корабля ВМС США “Маунт Уітні”. Особовий склад новоствореного Морського командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України складатиме основу багатонаціонального штабу й у взаємодії зі своїми іноземними колегами отримає практичний досвід планування операцій та управління силами за стандартами НАТО.

Загалом у заходах буде задіяно 29 кораблів, катерів і суден, 1 підводний човен, 25 літальних апаратів, близько 3 тисяч чоловік особового складу. Основними навчально-бойовими елементами та завданнями стануть дії протикорабельної та протиповітряної оборони, висадки морського десанту на необладнане узбережжя, проведення рейдових дій, тактичне маневрування та плавання в ордерах.Всі новини  →