Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Липня 2018

Медична реформа в дії: громади Миколаївщини вивчали економічний аспект реформування сфери охорони здоров’я

Тема: Події

Про основні складові медичної реформи, організацію роботи в умовах реформування системи охорони здоров’я, управління витратами медичних закладів (доходами та видатками), їх структуру 10 липня на базі Миколаївський Центр розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, говорили Олена Форостян, фахівець з питань реформування сфери охорони здоров'я спільно з головними лікарями, заступниками, бухгалтерами центрів надання первинної медико-санітарної допомоги. 

«Сьогодні ми разом з вами спробуємо розглянути економічний аспект медичної реформи, зокрема на практиці прорахувати варіанти, як можна раціонально використовувати доходи і витрати центрів первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторій загальної практики сімейної медицини або ФАПів» - підкреслила Форостян Олена, фахівець з питань реформування сфери охорони здоров'я.

Під час тренінгу учасники працювали в групах, обмінювалися досвідом та лайфхаками. Кожен представник ЦПМСД зробив розрахунок доходів та витрат для свого закладу, що б подивитися яким чином і на що можливо вплинути, щоб оптимізувати роботу та отримати максимальний результат роботи підприємства. 

«Семінар є дуже важливий, ми розглядаємо актуальні питання. Вже є заклади, які пройшли етапи реформування, уклади договори з Національною службою охорони здоровʼя, тому цей досвід для нас цінний і у своїй роботі ми спробуємо запобігти помилок» - акцентувала Інна Муха, заступник головного лікаря з економічних питань комунального закладу Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №6». 

У своїй подальшій роботі учасники тренінгу зможуть застосувати знання щодо створення фінансового плану: врахування доходів та видатків та як правильно потрібно їх формувати.Всі новини  →