Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Липня 2018

"Наша спільна задача полягає в тому, щоб всі працювали в рамках закону", - в ОДА відбулась нарада з автоперевізниками області

Тема: Події

У середу, 11 липня, в Миколаївській облдержадміністрації відбулась нарада керівництва ОДА, «Укртрансбезпеки» та Служби автомобільних доріг з керівниками підприємств-автомобільних перевізників. 

Профільний заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи нагадав, що відповідно до розпорядження голови ОДА Олексія Савченка була створена робоча група по контролю за виконанням договірних відносин – це стосується автостанцій, автовокзалів, перевізників тощо.

«Нас в першу чергу цікавить стан автостанцій і автовокзалів та якість обслуговування на них. Керівництво «Укртрансбезпеки» відреагувало на звернення облдержадміністрації та незабаром організує перевірку дійсного стану справ із пасажирськими перевезеннями в області. Сьогодні у кожної зі сторін є безліч питань, які час від часу необхідно оговорювати – це і тарифна політика, і стан доріг, стан та якість автотранспорту, логістика тощо. І наша спільна задача полягає в тому, щоб всі працювали в рамках закону - на цьому необхідно зосередити увагу», - зазначив Валентин Гайдаржи.

За словами в.о. начальника управління «Укртрансбезпеки» в Миколаївській області Олександра Гринюка, наразі в області завершується місячник «Автобус-2018»: «Наші інспектори виходили на перевірку автостанцій та маршрутів. Впевнений, ми всі разом підбиємо підсумки цих перевірок і спільно визначимо шляхи, як саме вам допомогти для уникнення подальших порушень чи непорозумінь – щоб ваші підприємства повністю відповідали ліцензованим умовам та вимогам Укртрансбезпеки».  Керівник обласного управління УТБ також висловив сподівання, що фірми-перевізники не скоротили кількість спеціалістів, що відповідають за безпеку транспорту, що курсує маршрутами.  

В свою чергу, в.о. начальника Служби автодоріг в Миколаївській області Андрій Максименко звернув увагу міських і приміських перевізників щодо приведення до ладу свого автотранспорту, а також нагадав перевізникам про правила перевезень громадян пільгових категорій, зокрема учасників АТО.

В ході наради спеціалісти «Укртрансбезпеки» проінформували перевізників про причини та обставини дорожньо-транспортних пригод, за якими проводились технічні дослідження. Так, основною причиною скоєння ДТП є порушення водіями або пасажирами правил дорожнього руху. Однак, крім цього, комісія з технічного розслідування ДТП дійшла висновку, що в переважній більшості випадків, крім конкретної вини водія або пішохода, є ще цілий ряд супутніх причин, які могли б призвести до зменшення/збільшення тяжкості наслідків дорожньо-транспортної пригоди. В першу чергу, це невиконання перевізниками вимог автотранспортного законодавства, а саме ЗУ «Про автомобільний транспорт»: ст.18 (щодо організації безпечної праці та ефективного контролю за роботою водіїв транспортних засобів  - автоперевізники зобов’язані організовувати роботу водіїв, режим їх праці та відпочинку, слідкувати за дотриманням водіями відповідних законів), ст.22,24 (щодо проведення автоперевізниками своєчасного обстеження і виконання регламентних робіт з технічного обслуговування транспортних засобів) тощо. Також кожен перевізник зобов’язаний за результатами кожного технічного розслідування ДТП розробити та затвердити на підприємстві план заходів щодо недопущення подібних випадків в майбутньому.Всі новини  →