Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
19 Липня 2018

Відбулося засідання обласного штабу з підготовки до опалювального сезону 2018/2019 року

Тема: Події

У четвер, 19 липня, в облдержадміністрації під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи за участі керівників районів, представників енергетичних підприємств відбулось засідання обласного штабу з підготовки до  опалювального сезону 2018/2019 року.

За наданою в ході засідання інформацією, на сьогодні в Миколаївській області до прийдешнього опалювального сезону підготовлено 58% житлових будинків (в т.ч. комунальної власності, ОСББ, ЖБК тощо); 74% загальноосвітніх шкіл, 71% дошкільних навчальних закладів та лікарень; 61% котелень.

В ході засідання Валентин Гайдаржи звернув увагу учасників наради на ряді заходів, які мають бути вжиті до початку опалювального сезону. Окрему увагу заступник голови ОДА звернув на підготовку загальноосвітніх шкіл області.

«Найважливіше питання – школи. До 1 вересня всі вони мають бути в повному обсязі підготовлені до зими. Всі ремонтні роботи повинні бути завершенні. Це вимога Уряду, голова облдержадміністрації Олексій Савченко тримає це питання на особливому контролі. З початку навчального року діти мають піти до шкіл де не буде жодних небезпечних факторів», - наголосив Валентин Гайдаржи.

Серед іншого заступник голови ОДА виділив необхідність:
1.Продовження заходів по встановленню дистанційних засобів обліку природного газу. За результатами 9 місяців до місцевих бюджетів необхідно внести зміни щодо фінансування зазначених робіт.
2. Виконання алгоритму дій по запровадженню з грудня поточного року Закону України «Про ринок електричної енергії», зокрема щодо розподілення функцій з розподілу та постачання електричної енергії.
3. Миколаївській міській раді звернути увагу на необхідність фінансової підтримки ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» з метою виконання ремонтної програми, виплати заробітної плати і забезпечення розрахунків за спожитий природний газ на рівні 90%.Всі новини  →