Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
27 Липня 2018

В Мінрегіоні погодили всі інфраструктурні проекти, подані громадами Миколаївської області

Тема: Події

Комісія з оцінки та відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку при Міністерстві регіонального розвитку і будівництва України погодила всі 120 інфраструктурних проектів, поданих об’єднаними територіальними громадами Миколаївської області. Про це повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір.

Загалом, цього року ОТГ Миколаївщини подали  120 проектних заявок, які будуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад на загальну суму 109,3 млн грн. Із них: сума державної субвенції складе 86,2 млн грн., кошти місцевих бюджетів – 13,4 млн грн., інші кошти (зокрема, кошти ДФРР) – 9,7 млн грн.

Олександр Кушнір зазначив, що всі проекти якісно і ґрунтовно відпрацьовані представниками ОТГ та спеціалістами Миколаївської ОДА.

За словами заступника очільника облдержадміністрації, наразі стартує наступний етап – процес реалізації проектів, основною метою яких є покращення якості життя населення, посилення економічної спроможності та забезпечення територіальної згуртованості громад нашої області.

«Як і раніше, до реалізації реформи децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, команда Миколаївської обласної державної адміністрації продовжує підходити системно, роблячи акценти винятково на якісні зрушення, а не на формальні показники. Це принципова позиція голови ОДА Олексія Савченка, на чому він особисто неодноразово наголошує і вимагає саме такого підходу», - підкреслив Олександр Кушнір.

Цього року громади планують спрямувати кошти субвенції на капітальні ремонти комунальних доріг, лікарень, шкіл, дошкільних закладів та будинків культури, водопровідних мереж, вуличного освітлення, придбання спецтехніки для комунальних підприємств та закладів медицини, шкільних автобусів тощо.

«Переконаний, всі погоджені проекти будуть обов’язково реалізовані у повному обсязі і найбільш якісно для громади до кінця поточного року, щоб кошти не поверталися назад, а були ефективно використані. У подальшому, запланували детально інформувати про хід реалізації проектів по кожній громаді окремо. Все, що робимо – робимо на благо людей, вони наша найбільша цінність», - резюмував Олександр Кушнір.

 

 Всі новини  →