Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
31 Липня 2018

На Миколаївщині завершено жнивну кампанію ранніх сільськогосподарських культур

Тема: Події

Згідно з оперативними даними в Миколаївській області завершено обмолот ранніх зернових,  зернобобових та ріпаку. Хлібороби області внесли до загальнодержавного короваю майже 2,2 млн тонн зерна нового врожаю, в тому числі пшениці – 1,4 млн тонн. У середньому з кожного гектара зібрано 29 центнерів зерна.

Найвищу урожайність зернових культур отримано в Кривоозерському – 36,1 ц/га, Арбузинському – 35,3 ц/га, Врадіївському – 35,3 ц/га та Первомайському – 34,8 ц/га районах.

В чотирнадцяти районах області сільгосптоваровиробники перетнули стотисячний рубіж по намолоту зерна : в Арбузинському районі намолочено – 110,4 тис.тонн, в Баштанському - 145,6 тис.тонн, в Березанському - 117,6 тис.тонн, в Березнегуватському - 103,5 тис.тонн, в Веселинівському – 115,9 тис.тонн, в Вітовському -157,2 тис.тонн, в Вознесенському – 115,2 тис.тонн, в Доманівському – 122,0 тис.тонн, в Єланецькому – 107,9 тис.тонн, в Казанківському – 113,5 тис.тонн, в Миколаївському – 138,9 тис.тонн, в Новоодеському – 127,1 тис.тонн , в Первомайському – 144,3 тис.тонн та в Снігурівському – 166,8 тис.тонн.

Вітаємо усіх хліборобів Миколаївської області з успішним завершенням жнив та дякуємо за сумлінну і наполегливу працю!

«Жнива ранніх завершено, але робота в господарствах триває. Наразі сільгосптоваровиробники продовжують підготовку до збирання пізніх ярових культур та посівної кампанії озимих урожаю 2019 року, в господарствах ведеться накопичення матеріально-технічних ресурсів, засипка насіння, а на звільнених площах проводиться дискування ґрунту», - зазначають у департаменті агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації.

Поряд з цим в чотирьох районах, а саме в Березанському, Доманівському, Миколаївському та Снігурівському, приступили до раннього посіву озимого ріпаку, якого на сьогодні фактично посіяно  2,6 тис.га.Всі новини  →