Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Триває будівництво плавального басейну у Баштанці

07 Серпня 2018

Тема: Події

В рамках робочої поїздки до Баштанського району голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко та народний депутат Андрій Вадатурський перевірили хід будівництва плавального басейну в Баштанці (ФОТО).

На об'єкті виконано закладку труб та кабелів для встановлення освітлення. Наразі триває бетонування переливних ємностей для фільтрації та циркуляції води в басейні. Проводиться заливка підпірних стін, щоб вирівняти зону навколо басейну.

Цього тижня також здійснюватимуться роботи із встановлення збірних плит перекриття, що допоможе виконати монтаж обладнання всередині технічного приміщення.

Сам басейн працюватиме цілий рік незалежно від пори року. 

"Це один з вагомих прикладів успішності реформи децентралізації, впровадженої Президентом України Петром Порошенком. Адже Баштанська громада на чолі з Іваном Рубським має можливість співфінансувати такий масштабний проект загальною вартістю близько 64 млн грн. Завдяки спільним зусиллям влади і громади найбільша ОТГ Миколаївщини матиме унікальний спортивний об'єкт на півдні України", - зазначив Олексій Савченко. 

Нагадаємо, що реалізація проекту з будівництва басейну запланована на 2017-2019 роки. Джерелами фінансування виступають державний та місцеві бюджети. 

У 2018 році на реалізацію проекту в обласному бюджеті передбачено 6 млн грн, місцевий бюджет Баштанки дає 4,1 млн, близько 27 тис грн – залишок коштів з минулого року на соціально-економічний розвиток територій + 20 млн грн субвенції з держбюджету.

Проектом спорткомплексу передбачено: великий басейн (25х21 м), басейн для тренувань (7,6х3,8 м), теплий дитячий бассейн, влаштування куполу, зони відпочинку, адмінбудівлі тощо. Всі новини  →