Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 Серпня 2018

Відбулося чергове засідання обласного штабу з підготовки до опалювального сезону 2018/2019 року

Тема: Події

У четвер, 9 серпня, в облдержадміністрації під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи за участі керівників районів, міст обласного значення, ОТГ, керівників департаментів та управлінь облдержадмністрації, представників енергетичних підприємств відбулось засідання обласного штабу з підготовки до опалювального сезону 2018/2019 року.

На засіданні заслухано звіти керівників профільних управлінь та департаментів, зокрема освіти і науки, охорони здоров’я, соцзахисту та культури щодо стану підготовленості об’єктів відповідних сфер до опалювального сезону.

Що стосується загальноосвітніх навчальних закладів – визначено коло об’єктів, на яких продовжуються роботи з реконструкції теплоджерел із заміною теплоагрегатів, визначено завдання по підготовці шкіл до 1 вересня.

Окрему увагу приділено завданням по модернізації приладів обліку природного газу. Згідно рішення НКРЕКП, кінцевий термін по завершенню робіт із модернізації приладів обліку природного газу продовжено до 1 травня 2019 року. Але перед органами місцевого самоврядування стоїть завдання за підсумками 9-ти місяців, і при формуванні показників місцевих бюджетів на 2019й рік передбачити відповідні кошти для завершення зазначеної  роботи у планово встановлені терміни.

З доповіддю про особливості модернізації приладів обліку електричної енергії виступили представники ПАТ «Миколаївобленерго», що довели до відома присутніх вимоги кодексу систем розподілу щодо модернізації приладів обліку, звернули увагу на необхідність у першочерговому порядку виконати ці роботи по  теплоджерелах, які використовують для потреб електричні котлоагрегати, тобто споживають максимальну кількість електричної  енергії. Також акцентувано, що по іншим малопотужним споживачам електричної енергії робота з модернізації приладів обліку повинна бути проведена у трирічний термін.

Валентин Гайдаржи визначив завдання щодо розробки дорожньої карти, своєрідного алгоритму дій розпорядників бюджетних коштів в частині  виконання робіт з модернізації приладів обліку електричної енергії.Всі новини  →