Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
06 Вересня 2018

Відбувся другий у 2018 році етап конкурсу для отримання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, - Олександр Кушнір

Тема: Події

У середу, 5 вересня, в облдержадміністрації відбувся другий у 2018 році етап конкурсу для отримання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами. Після відбору, участь у другому етапі взяли 14 підприємців. Орієнтовна кількість створених нових робочих місць - близько 40. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір. 
 
За словами заступника голови ОДА, сфери діяльності учасників другого етапу різняться як видами діяльності (фермерські господарства, торгівля, виробництво готової їжі та страв), так і географією – якщо минулого року це були переважно підприємства з великих міст, то зараз залучені із сіл всієї області. 
 
«Окрім того, було вирішено налагодити співпрацю з товариствами/організаціями, які об’єднують атовців, оскільки вони є найбільш активна частина населення, а основна проблематика, яку висловлюють підприємці – це люди, які хочуть працювати. Радує й те, що в цьому конкурсному відборі серед  новостворених робочих місць є ті, що створені для хлопців, які повернулися з фронту», - окремо відзначив Олександр Кушнір.
 
Заступник голови ОДА нагадав, що в 2017 році започаткована нова програма відшкодування відсоткових ставок за кредитами для представників малого та середнього бізнесу, на яку було виділено 2 млн грн. За результатами її успішної реалізації, було прийнято рішення на 2018-й рік виділити 4 млн. «Зазначу, що за підсумками координаційної наради, організованої Мінекономрозвитку, стосовно обговорення та узгодження питань пов’язаних з виконанням плану заходів «Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва на період до 2020 року», що відбулася на початку серпня у Києві, наша область є найкращою в Україні по реалізації цього проекту.  Програмою, крім відшкодування кредитних ставок, також передбачено проведення кущових семінарів, де підприємцям допомагають створювати бізнес-плани», - зазначив Олександр Кушнір.
 
«Головна мета нашої програми - це створення й легалізація робочих місць. На чому постійно наголошує голова ОДА Олексій Савченко. Загалом, від початку дії програми нами було створено 170 нових робочих місць. Пам'ятаємо, що найголовніша цінність, яка в нас є - це наші люди, разом працюємо на їх благо. Тож звертаюсь до підприємців - не втрачайте можливості та скористайтеся шансом отримати часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами», - резюмував заступник голови облдержадміністрації.


Всі новини  →