Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
08 Вересня 2018

У Миколаєві офіційно стартувало святкування Дня міста

Тема: Події

Традиційно у другу суботу вересня Миколаїв святкує День міста. Цьогоріч 8 вересня тисячі жителів зібралися на Соборній площі аби разом відсвяткувати 229-ту річницю із дня заснування рідного міста (ВІДЕО).

Привітав миколаївців зі святом Президент України Петро Порошенко. Вітання від нього озвучив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко:

 «Шановні миколаївці!

 Щиро вітаю вас із Днем міста, яке захоплює багатою історією, прекрасними працьовитими людьми та розкішними краєвидами.

Миколаїв – колиска суднобудування та флоту всієї України. Недарма через його вигідне розташування російський ворог намагався захопити місто своєю ідеологією. Потужний спротив дала патріотична громада, яка показала, хто на Миколаївщині господар. Своєю мужністю та звитягою і нині миколаївці разом з усіма небайдужими патріотами захищають кордони нашої держави.

У 229 річницю Миколаєва сердечно зичу всім міцного здоров’я, Божого благословення, натхнення та сил  для звершення нових справ на благо України».

«Я як голова обласної державної адміністрації вітаю всіх миколаївців. Це вагомий внесок у розбудову Української Соборної Самостійної Держави. Саме в Миколаєві надали відсіч ворогу і показали, що Україна є неподільним народом, Україна є непереможною нацією і нескореним народом. Українців не можна знищити. Українці завжди будуть панувати. З такими словами ми йдемо завжди в бій. Шановні друзі, шановні миколаївці, хай вам щастить, міцного здоров’я і всього вам найкращого і пам’ятайте, любов завжди жива і перемагає! Зі святом вас!», - додав від себе Олексій Савченко.

Зазначимо, що святкування розпочалося з урочистого відкриття Дня міста на Соборній  площі. На миколаївців чекають робота виставкового містечка по вулиці Соборній, робота дитячого розважального містечка в парковій зоні Соборної площі, парад карапузів та церемонія нагородження переможців і ще багато чого цікавого. Завершиться святкування великим святковим концертом за участі популярних українських колективів та Соборній площі.Всі новини  →