Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 Вересня 2018

Миколаївці урочисто відзначили День фізичної культури і спорту

Тема: Події

У неділю, 9 вересня, сотні миколаївців зібралися на Центральному міському стадіоні у Миколаєві, аби відзначити День фізичної культури і спорту (ВІДЕО, ФОТО).

Свято розпочалося з параду спортсменів з усієї області.

"Доброго дня, велика шановна спортивна родино. Я з великим задоволенням вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту. Передаю вам вітання від голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка і бажаю вам всього найкращого. Я впевнений, що тут знаходиться ще не один Чемпіон Європи, Чемпіон Світу та Олімпійський Чемпіон - це та сила, яка нас об'єднує. Я дякую тренерам. Зі святом вас! Всього найкращого!", - звернувся до присутніх заступник голови ОДА, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області Євген Шевченко.

Визначним тренерам та спортсменам були вручені державні нагороди, Подяки Міністерства освіти і науки України, почесні відзнаки голови облдержадміністрації "Святий Миколай Чудотворець ІІІ ступеня", почесні грамоти та подяки Миколаївської облдержадміністрації. Крім того, спортивна еліта була відзначена грамотами та подяками обласної ради, відзнаками та грамотами Національного олімпійського комітету України.

На всіх присутніх очікував Олімпійських урок, приурочений найголовнішій спортивній події року ІІІ літнім Юнацьким Олімпійським іграм, які вже на початку жовтня відбудуться в Аргентині.

Завершилося спортивне свято благодійним футбольним "Матчем зірок" в допомогу тренеру з боксу Сергію Корчинському.Всі новини  →