Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
10 Вересня 2018

Спартакіада серед працівників освіти, приурочена Дню фізичної культури і спорту

Тема: Події

08 вересня на базі ДЮСШ та Кривоозерської ЗОШ I-III ступенів № 2 відбулася Спартакіада серед працівників освіти, приурочена Дню фізичної культури і спорту. Програма змагань включала такі види спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс та шахи.
Перше місце в змаганнях з настільного тенісу серед жінок перемогу здобула Таїсія Іванівна Зеленюк, вчитель іноземної мови Кривоозерської ЗОШ I-III ступенів № 2, серед чоловіків - Бондаренко Іван Валентинович, вчитель фізичної культури Красненьківської ЗОШ I-III ступенів. Переможцем в змаганнях з шахів серед чоловіків став Анатолій Петрович Кибик, вчитель фізичної культури Секретарської ЗОШ I-III ступенів, серед жінок – Мацюта Валентина Всеволодівна, вчитель фізики Великомечетнянської ЗОШ I-III ступенів. Перемогу у змаганнях з волейболу здобула збірна команда Секретарської та Великомечетнянської ЗОШ. Переможцем з міні-футболу стала команда «ДЮСШ».
Переможці нагороджені грамотами районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти райдержадміністрації та районної організації профспілки працівників освіти. Також переможці та призери отримали подарунки від районної державної адміністрації, районної ради, районної організації профспілки працівників освіти. Відповідальний секретар федерації футболу району Євгеній Мержієвський від імені обласної федерації футболу вручив команді-переможниці з міні-футболу медалі та м’ячі на школи, які були найактивнішими в усіх видах змагань.
На заходах були присутні завідувач сектору у справах молоді та райдержадміністрації Світлана Мержієвська та директор ДЮСШ району Віктор Могилястий.

Кривоозерський район: Всі новини  →