Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
12 Вересня 2018

Програму з будівництва штучних футбольних полів на Миколаївщині продовжено – область отримала ще 10 млн грн

Тема: Події

Миколаївська область отримала додаткові 10 млн грн за програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Про це повідомив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

«Маємо гарні новини – за програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» Миколаївська область отримала додаткові 10 млн грн з державного бюджету. Умови ті ж самі – співфінансування з місцевих бюджетів. Це дозволить збудувати в громадах області ще 14-15 футбольних майданчиків, аби молодь мала де проводити дозвілля. Розвиток спорту в регіоні ми ставимо актуальним завданням, тож спільно з місцевою владою та громадами працюємо у цьому напрямку», - пояснив Олексій Савченко.

Очільник області нагадав, що раніше цього року за програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» Миколаївській області вже було виділено 10,5 млн грн з державного бюджету. Так, за рахунок співфінансування з обласного та коштів місцевих бюджетів в області започатковано будівництво 14 футбольних полів зі штучним покриттям.

«Шість об’єднаних територіальних громадах (Баштанська ОТГ, Коблівська ОТГ, Галицинівська ОТГ, Мостівська ОТГ, Нечаянська ОТГ, Чорноморська ОТГ), п’ять районів (Вітовський, Кривоозерський, Братський, Казанківський, Березнегуватський - будуються 6 футбольних полів) та місто Вознесенськ (2 футбольних поля) отримають нові майданчики для занять футболом», - зазначив Олексій Савченко.

Частина вказаних об’єктів вже влаштована та відкрита, решта футбольних майданчиків будуть відкриті найближчим часом.Всі новини  →