Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Вересня 2018

Євген Шевченко в Румунії бере участь у навчанні, спрямованому на посилення системи запобігання та протидії насильству щодо жінок

Тема: Події

Заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко у складі делегації від Миколаївщини бере участь у п’ятиденному навчанні під егідою Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA), спрямованого на посилення системи запобігання та протидії насильству щодо жінок. Про це заступник очільника Миколаївщини повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

«В Румунському місті Тиргу-Муреш розпочалась серія семінарів за участю провідних румунських та європейських експертів. Обмінюємось досвідом щодо комплексного підходу у попередженні та реагуванні на насильство за ознакою статі і домашнє насильство» , - написав Євген Шевченко.

Заступник голови ОДА відзначив, що проект UNFPA – це трирічний проект, який розпочався у вересні 2017 року та впроваджується в 11 областях України, в тому числі й у Миколаївській.

«Проблема насильства за ознакою статті і домашнє насильство – дуже болюча для більшості країн і світу, вона вимагає новітніх підходів для її вирішення.Впевнений, що отримані протягом цих п’яти днів знання будуть надзвичайно важливими й дієвими для застосування на Миколаївщині», - додав Євген Шевченко.Всі новини  →