Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Вересня 2018

Влада та малий бізнес на Миколаївщині відбудовують конструктивний діалог, - Олексій Савченко

Тема: Події

Минулого місяця у одного з фермерських господарств із вирощування устриць, що функціонує на Миколаївщині, виникли непорозуміння з контролюючими органами. Ця історія швидко набула широкого розголосу і на неї відреагував навіть особисто Президент України. 

Під час нещодавньої робочої поїздки до Миколаївської області Президент України Петро Порошенко взяв участь у нараді з керівниками правоохоронних і контролюючих органів, куди запросив і директора вищезгаданого фермерського господарства.

Глава держави закликав контролюючі органи сприяти у роботі підприємствам, які сумлінно працюють та платять податки, а також наголосив, що влада та бізнес повинні мати конструктивний діалог і працювати на благо держави і винятково в рамках чинного законодавства.

В якості прикладу для моделювання шаблону, була розібрана ситуація з непорозумінням між приватним підприємством з вирощування молюсків і Держрибагенством.

Результатом зустрічі з Президентом став подальший конструктивний діалог представників бізнесу та контролюючих органів. І вже незабаром представники управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області (Миколаївський рибоохоронний патруль) та фермерського господарства «Вірджиніка» дійшли до порозуміння і домовились про подальшу співпрацю - уклали відповідний Меморандум про партнерство і співробітництво.

«Завдяки чіткій позиції Президента України Петра Порошенка, сторони конфлікту змогли порозумітися та визначити для себе шляхи співробітництва. Підписавши даний Меморандум, вони домовились про втілення ефективних форм співпраці та партнерства у питанні вирощування молюсків, у тому числі і устриць, у природних водоймах Миколаївської області. Президент України вкотре показав, що готовий ставати на захист інтересів підприємців, але лише в тому випадку, коли вони діють в рамках чинного законодавства. Певен, успішний приклад роботи даного фермерського господарства, допоможе нашим громадам відкрити свій потенціал у започаткуванні власних справ, невеликого бізнесу, та почати використовувати його задля свого сталого розвитку», - зазначив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

«Сторони докладають усіх зусиль для забезпечення дотримання чинного законодавства під час здійснення партнерства і співпраці, розвитку партнерських відносин між владою і бізнесом», - йдеться у тексті Меморандуму.

Серед основних зобов’язань сторін-підписантів Меморандуму:

- надання консультативно-дорадчої та інформаційної допомоги під час проведення спільних дій та заходів на виконання мети даного Меморандуму.

- дотримання чинного законодавства під час виконання покладених функцій і повноважень, здійснення підприємницької діяльності.

- проведення конференцій, семінарів, зустрічей, тренінгів, масових заходів для досягнення мети даного Меморандуму.Всі новини  →