Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Вересня 2018

На Миколаївщині реалізовуватиметься пілотний проект щодо підвищення безпеки дорожнього руху

Тема: Події

Цього року у Миколаївській області реалізовуватиметься пілотний проект щодо підвищення безпеки дорожнього руху на автомобільних шляхах загального користування. На зазначені цілі Миколаївщині буде спрямовано 31 мільйон гривень. За ці кошти в області буде влаштовано 5 світлофорних об’єктів, освітлено 65 пішохідних переходів та 9 аварійно-небезпечних ділянок доріг.

Міністерство інфраструктури України спільно з шістьма областями – Миколаївською, Івано-Франківською, Львівською, Хмельницькою, Харківською, Херсонською втілюватимуть ініціативу щодо підвищення безпеки руху на дорогах загального користування. Джерелом фінансування стануть кошти Європейського Союзу, залучені у рамках Угоди про фінансування програм «Підтримка впровадження транспортної стратегії України».

«Безпека на дорогах – надзвичайно гостре та актуальне питання як для Миколаївщини, так і всієї України в цілому. Культура поведінки водіїв на дорозі – взагалі окреме питання. Організація та втілення такої важливої ініціативи у Миколаївській області – необхідна річ, за що висловлюємо вдячність Міністерству інфраструктури України. Влаштування зараз світлофорних об’єктів та аварійно-небезпечних ділянок, а також освітлення пішохідних переходів є базою для початку реалізації масштабних проектів у майбутньому», - прокоментував заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи.

В рамках проекту планується здійснення заходів з підвищення безпеки дорожнього руху, зокрема, використання сучасного обладнання інтелектуальних світлофорів, влаштування освітлення на пішохідних переходах, освітлення на аварійно-небезпечних ділянках автошляхів. Проектом передбачено співфінансування із місцевих бюджетів у розмірі не менше 10 відсотків від загальної суми.

Міністерством інфраструктури оголошено тендер «Проектування та роботи з монтажу дорожнього освітлення та встановлення обладнання для моніторингу руху транспорту з метою забезпечення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування Миколаївської області: використання сучасного обладнання інтелектуальних світлофорів, влаштування освітлення на пішохідних переходах та аварійно-небезпечних ділянках». Дата початку аукціону за лотом 27.09.2018 14:28.

Реалізація такого пілотного проекту додатково дасть змогу:

•  зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками, кількість загиблих та травмованих внаслідок дорожньо-транспортних пригод, знизити ступінь тяжкості дорожньо-транспортних пригод та їх негативні наслідки;

•  поліпшити стан вулично-дорожньої мережі та дорожньої інфраструктури;

•  підвищити рівень дотримання правил дорожнього руху його учасниками.

 Всі новини  →