Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
14 Вересня 2018

Олексій Савченко: «Ремонт військового флоту у Миколаєві – значний крок у налагодженні роботи МСЗ»

Тема: Події

Прибуття катеру «Прилуки» на обслуговування до Миколаївського суднобудівного заводу – ще один доказ того, що дане підприємство поступово налагоджує свою роботу та допомагає підтримувати обороноздатність країни. Про це заявив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

“Захід на ремонт до миколаївської верфі військового катеру – це наочне підтвердження раніше досягнутих домовленостей з керівництвом ВМС України. Миколаївський завод здатен якісно виконувати такі роботи і я впевнений, що вже в листопаді катер «Прилуки» повернеться до виконання бойових завдань. Це буде найкращим прикладом того, що спільними зусиллями ми здатні забезпечити обороноздатність країни і дати поштовх до зростання економіки регіону”, - говорить голова Миколаївської ОДА.

Нагадаємо, що у червні цього року очільник Миколаївської ОДА Олексій Савченко оголосив про домовленість з командувачем Військово-Морських Сил ЗСУ віце-адміралом Ігорем Воронченком, щоб флот українських ВМС обслуговуватиметься та ремонтуватиметься на Миколаївському суднобудівному заводі (раніше - суднобудівний завод ім.61-комунара).

Так, завдяки принциповій позиції керівництва облдержадміністрації та завдяки порозумінню з керівництвом заводу та Військово-морських Сил стратегічне підприємство оборонної галузі - Миколаївський суднобудівний завод, поступово стає центром з ремонту суден флоту ВМС.

“Наразі на підприємстві окрім нинішньої зарплати за діючі замовлення, триває відшкодування боргів із заробітної плати. Як і передбачено – завдяки принциповій позиції Президента України Петра Порошенка щодо відновлення підприємств оборонного комплексу, до кінця року процес погашення боргу має бути завершений”, - зазначив голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко.Всі новини  →