Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
14 Вересня 2018

Савченко – підприємцям: «Сміливо женіть від себе хабарників… Я завжди готовий стати на ваш захист”

Тема: Події

Мої двері завжди відкриті для усіх підприємців, які будують свій бізнес у законний спосіб. Якщо в ваш бік будуть лунати необґрунтовані претензії з боку контролюючих органів, я завжди готовий стати на ваш захист.

Таку заяву, під час зустрічі з представниками бізнесових кіл Миколаївщини, зробив голова Миколаївської обласної державної адміністрацій Олексій Савченко.

Звертаючись до підприємців, голова ОДА подякував їм за те, шо вони в такий складний час працюють на благо держави, створюють робочі місця, сумлінно сплачують податки і військовий збір, що допомагає країні протистояти зовнішній агресії.

“Я щоденно готовий казати вам слова вдячності за створення робочих місць, сумлінну сплату податків і підтримку соціальних проектів. Інакше і бути не може. Знайте, я завжди готовий ставати пліч-о-пліч з тими, хто працює в рамках закону. Сміливо женіть від себе всіх хабарників і контролерів, які порушують закон і намагаються вам щось розповідати”, - заявив Олексій Савченко.

В якості прикладу того, що влада готова стояти на засадах справедливості і закону, голова ОДА привів приклад з непорозумінням між контролюючими органами і фермером, який займається вирощуванням молюсків.

“Всі мабуть чули про непорозуміння з приводу устричної ферми на Миколаївщині. Чим воно завершилося? Контролюючий орган і підприємець підписали меморандум про співпрацю. Це яскравий приклад того, як потрібно знаходити компроміс, виправляти помилки і разом працювати на благо країни. Будівництво іншої країни починається з нас. Давайте будувати її разом”, - наголосив Олексій Савченко.Всі новини  →