Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
18 Вересня 2018

В обласній дитячій лікарні блискуче провели складну операцію

Тема: Події

В об’єктиві знову обласна дитяча клінічна лікарня – хірурги провели унікальну в своєму роді операцію, видаливши 17-річній дівчинці велику кісту правої нирки, що сягала 5 сантиметрів у діаметрі.

Як розповідає завідувач хірургічним відділенням обласної дитячої клінічної лікарні Дмитро Чеканов, пацієнтка поступила до лікарні 17 серпня зі скаргами на гострий біль у животі. Під час проведення ультразвукового дослідження було виявлено велику кісту правої нирки. Комп’ютерна томографія діагноз підтвердила.

Для консультування у ході проведення малоінвазивної операції Дмитро Чеканов запросив онкоуролога обласного онкологічного диспансеру Олександра Меда.

Унікальність операції полягає в тому, що до цього ендоскопічна ретроперинатальна хірургія застосовувалася лише для дорослих пацієнтів -  проведення такого оперативного втручання потребує ювелірного підходу.

Операція пройшла вдало та незабаром дівчину виписали з лікарні для подальшого амбулаторного спостереження.

«Успішна операція, яку виконали наші медики є підтвердженням їхньому професіоналізму. Надання якісних медичних послуг жителям області – це одне з першочергових завдань, яке ставить до виконання голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко. Особливо це стосується медичної допомоги дітям. Крім того, облдержадміністрація ставить пріоритетним питання закупівлі необхідного обладнання до лікарень області, що дає медикам можливість проводити такі унікальні та складні операції», - коментує заступник голови ОДА Євген Шевченко.

Як зазначає начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв, проведення цієї малоінвазивної операції стало можливим завдяки сучасному обладнанню - лапароскопічна стійка Karl Storz з набором інструментів вартістю 6,5  млн грн, придбана цього року за кошти обласного бюджету.

 Всі новини  →