Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
19 Вересня 2018

Миколаївська область долучилася до ініціативи Angels в Україні

Тема: Події

Миколаївська область долучилася до ініціативи Angels в Україні, мета якої – збільшення кількості лікарень, готових до надання належної медичної допомоги хворим з гострим ішемічним інсультом.

В рамках виконання заходів «Обласної програми запобігання та лікування серцево-судинних та судино-мозкових захворювань на 2018-2020 роки» в обласній клінічній лікарні для неврологів, анестезіологів, лікарів лабораторної діагностики, МРТ-, КТ-діагностики проведені відповідні семінари, тренінги.

Тренінги проходили на базі неврологічного відділення та реанімації, йшлося про організацію та проведення тромболітичної терапії в умовах обласної клінічної лікарні для надання якісної медичної допомоги хворим на гострий ішемічний інсульт. Адже саме обласна клінічна лікарня стає центром проведення тромболітичної терапії в Миколаївській області. Сюди швидка привозитиме пацієнтів, які потребують невідкладної допомоги – проведення тромболітичної терапії в так зване «терапевтичне вікно». Це той час від початку захворювання, в який ще можна зробити заходи, що усувають першопричину хвороби. Наприклад, видалити або розчинити тромб або емболії, закупорив судину при інсульті або інфаркті (це можна зробити тільки в першу годину від початку захворювання). Після цього часу в хворому органі розвиваються незворотні наслідки, і завдання лікаря - підтримувати життєво важливі функції, боротися з можливими ускладненнями і так далі.

Цього року в рамках обласної програми також придбано для обласної клінічної лікарні УЗД-апарат експертного класу, новітнє обладнання для ендоскопічних обстежень. Важливо відзначити, що постійне підвищення кваліфікації, засвоєння нових методів та новітніх технологій є невід’ємною частиною роботи лікарів Миколаївської області.

Питання профілактики та лікування хворих на серцево-судинні та судинно-мозкові хвороби знаходиться на постійному контролі обласної влади.Всі новини  →