Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
26 Вересня 2018

На Миколаївщині укладено 15 аграрних розписок на загальну суму 20,3 млн грн

Тема: Події

Миколаївська область є першою в південному регіоні та п’ятою в Україні, яка в жовтні 2016 року приєдналася до пілотного проекту, що здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією  IFC у партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією  «Аграрні розписки в Україні», реалізація якого відкрила доступ малим та середнім агровиробникам до фінансових ресурсів під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції. Наразі проект охоплює всю територію України.

Таким видом кредитування вже скористалися 8 агропідприємств та одна фізична особа із 8 районів області. Укладено 15 аграрних розписок на загальну суму 20,3 млн грн.

З метою обговорення вже набутого практичного досвіду та нових можливостей щодо передачі аграрних розписок, 25 вересня в м. Миколаєві за участі департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відбувся тренінг для регіональних представників дистриб’юторських компаній.

Регіональний координатор проекту Дмитро Савченко провів короткий огляд інструменту аграрних розписок та зупинився на основних аспектах практичної реалізації.

Олександр Муляр, менеджер з розвитку бізнесу проекту розповів про можливості для  дистриб’юторів з передачі (індосамент) аграрних розписок та провів панельну дискусію з практичного досвіду індосаменту аграрних розписок  та роботі з фермерами та постачальниками.

На чисельні запитання учасників тренінгу відповіді  надали Олександр Муляр та Дмитро Михайленко, консультант з юридичних питань проекту.

Безумовно, проведений захід буде сприяти розширенню кола кредиторів де поряд із банками та фінансовими установами, постачальниками насіння, добрив, засобів захисту рослин, паливно-мастильних матеріалів, с/г техніки, до кредитування долучаються виконавці робіт та послуг, трейдери, переробні підприємства. З використанням інструмента аграрної розписки агровиробник може отримати від кредитора товари, роботи, послуги для забезпечення результатів свого виробництва. 

Впровадження проекту на теренах області продовжується.

 Всі новини  →