Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Жовтня 2018

Олексій Савченко: «Треба орієнтуватися на не просто засвоєння коштів, а на якісне виконання робіт»

Тема: Події

 Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко заявив, що потрібно орієнтуватися на не просто засвоєння виділених коштів на ремонт автодоріг, а на якісне виконання робіт. Про це очільник області розповів на зустрічі з журналістами у рамках інформаційного проекту "Маю Cилу Відповідати".

«У нас сьогодні є проблема в області – це дороги. Але ця проблема сталася не сьогодні, і не рік тому, не два, не три. Ми про це знаємо. Ті кошти, які були надіслані нам – ми їх використовуємо. І хто б не дорікав і не розповідав, я нагадаю - я ніколи в житті не буду порушувати закон, я ніколи в житті не буду орієнтуватися на те, що мені треба просто засвоїти гроші. Ні. Мені треба провести якісно тендер, провести якісно роботи. Саме на таких засадах ми будуватимемо своє майбутнє. Тому якість – перш за все, а не так, щоб використати гроші і прозвітувати, що у нас нормальне використання. Мене це не влаштовує», - прокоментував очільник області.

Олексій Савченко додав, що наразі ведуться роботи на дорозі з Миколаєва до Очакова Т-1507, на яку було виділено 50 млн грн. До кінця цього місяця кошти мають бути засвоєні, згідно того плану, який надали підрядники. «На наступний рік – ми звернулися до бюджетного комітету Верховної Ради, до депутатів, Міністра, Служби автомобільних доріг, попросили збільшення фінансування на 300 млн грн, щоб ми могли Очаківський напрямок закрити повністю. Тому, сподіваюся на підтримку в цьому напрямку і тим паче повідомляю, що на трасу Н-14 ми отримали 1 млрд грн окремою стрічкою в бюджеті», - відзначив голова ОДА.

Олексій Савченко також наголосив, що саме за його ініціативи на Миколаївщині вперше організації, які виконували ремонт доріг, згідно умов договору, дають гарантію на них та протягом 5ти років безкоштовно усуватимуть недоліки, у разі їх наявності.Всі новини  →