Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Жовтня 2018

В ОДА відбулося засідання обласного штабу з підготовки до опалювального сезону 2018/2019 року та його сталого проходження

Тема: Події

У четвер, 11 жовтня, під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи відбулося засідання обласного штабу з підготовки до опалювального сезону 2018/2019 року та його сталого проходження, де розглянуто питання готовності об’єктів житлового фонду та соціальної сфери у місті Миколаєві до опалювального періоду.

Валентин Гайдаржи акцентував, що питання початку опалювального сезону і його проходження знаходиться на постійному контролі голови ОДА Олексія Савченка.

На черговому засіданні обласного штабу надані рекомендації керівництву Миколаївської міської ради щодо підготовки розпорядження про початок опалювального сезону у закладах соціальної сфери. З їхнього боку підтверджена робота щодо підготовки відповідної документації.

Керівники теплопостачальних підприємств доповіли про наявність укладених договорів з НАК «Нафтогаз» і отримання номінацій природного газу, тобто область готова до початку опалювального сезону.

Опалення житлового фонду відбудеться згідно законодавчих норм при зниженні середньодобової зовнішньої температури до +8 градусів і нижче. Наголошено, що окремі котельні ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» (34 одиниці), які опалюють соціальну сферу – дитячі садки, школи, лікарні, повинні в першу чергу розпочати опалення закладів при зниженні внутрішньої температури. На цей час згідно отриманих заявок вже 5 котелень знаходяться в роботі.

Середньодобова температура минулої доби склала +13,6 градусів, наразі погодні умови в Миколаївській області залишаються комфортними.

Водночас керівництвом і міста Миколаєва, і теплопостачальними підприємствами надана інформація про повну готовність житлового фонду та соціальної сфери до початку опалювального сезону

Окрім цього, Валентин Гайдаржи зауважив, що керівництву Миколаївської міської ради варто провести додаткові брифінги, надати інформації через ЗМІ, а також здійснити подворі збори щодо роз’яснень споживачам питань по оплаті послуг з управління житловими будинками. Ситуація пов’язана з отриманням споживачами подвійних рахунків від житлово-експлуатаційних підприємств та компанії «Місто для людей - Миколаїв».

Крім того, надано доручення скликати окрему нараду за участі органів соціального захисту щодо врегулювання проблемних питань, пов’язаних з оплатою житлових субсидій.

 Всі новини  →