Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Жовтня 2018

«Місцева влада не має права стояти осторонь допомоги силовим структурам та військовим підрозділам», - Олексій Савченко

Тема: Події

Миколаївська обласна державна адміністрація системно підходить до питань пов’язаних з підтримкою структур, що задіяні у забезпеченні правопорядку на території області та у забезпеченні захисту територіальної цілісності країни.

Так, ще у квітні 2017 року, за ініціативи голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка, депутатами обласної ради була затверджена обласна комплексна програма профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Миколаївській області на 2017 – 2021 роки, в якій передбачена можливість поліпшення матеріально-технічної бази відповідних структур, які працюють над підтриманням безпеки в області і задіяні у відстоюванні національних інтересів.

Так, для реалізації вищезгаданої програми на 2018 рік було передбачено фінансування у розмірі більше 6,5 млн грн. Ці кошти спрямовуються на поліпшення матеріально-технічної бази дільничних інспекторів поліції, координаційної групи Антитерористичного центру, що діє при управлінні Служби безпеки України в Миколаївській області та її штабу, відповідних підрозділів Національної гвардії України, підрозділів ДСНС, військових частин, військкоматів та ін.

Ініціативу голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка взяли за приклад і підтримали більшість районів, міст та об’єднаних територіальних громад, які в свою чергу також розробили і затвердили в себе відповідні програми з урахуванням вимог чинного законодавства.

У квітні 2018 року до зазначеної програми були внесені зміни, якими фінансування було збільшене до 7,7 млн грн. 

“Одним із завдань обласної державної адміністрації є визначення пріоритетів і напрямків руху. Переконаний, що місцева влада не має права стояти осторонь від допомоги структурам, співробітники яких, щоденно ризикуючи своїм життям, виконують важливі функції визначені державою. Саме тому нами була запропонована і розроблена спеціальна комплексна програма, яка дозволяє нам поліпшити матеріально-технічну базу відповідних структур, шляхом придбання спеціального обладнання, комп’ютерної та оргтехніки, засобів зв'язку та відеоспостереження, обладнання і запасних частин для ремонту та обслуговування службового автотранспорту, меблів та іншого. Цією програмою ми задали темп і акцентували увагу на пріоритетах, показавши на своєму прикладі, як можна надавати підтримку згаданим підрозділам. Я вдячний нашим районам та ОТГ, що взяли приклад з Миколаївської ОДА, долучилися і прийняли в себе аналогічні програми, демонструючи консолідацію перед викликами, що сьогодні стоять перед усією громадою”, - коментує голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

Олексій Савченко також  зазначив, що завдяки впровадженим обласною владою програмам, з’явилася можливість вирішувати проблеми значно оперативніше.

Нещодавній приклад – на початку вересня на адресу Первомайської РДА надійшов лист від командування військової частини А2227 із проханням надати допомогу в придбанні необхідних матеріалів для облаштування побуту особового складу в польових умовах. Вже менше ніж через місяць військові отримали усе необхідне, зокрема й морозильну камеру об’ємом в 500 літрів.

Нагадаємо, раніше голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко разом з народним депутатом України Андрієм Вадатурським, відвідуючи 40-ву окрему артилерійську бригаду на полігоні Широкий Лан, передали військовим тенісні столи.Всі новини  →